Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00ROSUS 1-ECHT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 35+ Zaterdag (LIM) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00RUIVER 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (LIM) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00ROSUS 1-NIEUWENHAGEN 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
11:00DOUSBERG 1-ROSUS 1Gravel
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:30MUNSTERGELEEN 2-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 9Stand
09:30ORANJE NASSAU 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 2Stand
09:30DASSENBURCHT 6-ROSUS 3Gravel
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ROSUS 1-SOMEREN-EIND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00TELL 1-ROSUS 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 15Stand
19:00ROSUS 2-EIJSDEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00GULPEN 1-ROSUS 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00OIRSBEEK 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE KOEL 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00ROSUS 1-ORIENT 2
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 23Stand
19:00ROSUS 2-SITTARDSE LTC 3
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
12:00BICHT '14 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 35+ Zaterdag (LIM) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00ROSUS 1-RAY-PRICKERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
13:00ROSUS 1-HAZENDANS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (LIM) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00ROSUS 1-ORANJE NASSAU 2Roodzand Kunstgras
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:00GTR 1-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 9Stand
09:30MELICK 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 2Stand
09:30PANTA RHEI 2-ROSUS 3Gravel
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ROSUS 3-PARK E-9 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00ROSUS 1-ECHT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 15Stand
19:00RAPID-LANDGRAAF 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00VOERENDAAL 3-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ROSUS 1-UBACH O WORMS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00SWALMEN 1-ROSUS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00ROSUS 1-UBACH O WORMS 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 23Stand
19:00RAY-PRICKERS 1-ROSUS 2Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:30ROSUS 1-DASSENBURCHT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 9Stand
09:30ROSUS 2-BAEXEM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 2Stand
09:30ROSUS 3-ELSLOO 3Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00HELIOS-HEEL 1-ROSUS 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00WEERT 1-ROSUS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 15Stand
19:00ROSUS 2-SITTARDSE LTC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 11Stand
19:00ROSUS 1-DASSENBURCHT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ROSUS 2-LEENDE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 22Stand
19:00BRUNSSUM 2-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 23Stand
19:00ROSUS 2-MELICK 1
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:30NIP ROERMOND 1-ROSUS 1Gravel
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 35+ Zaterdag (LIM) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
ROSUS 1-NIP ROERMOND 2
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00ROSUS 1-SWALMEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Gemengd 35+ Zaterdag (LIM) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:00ROSUS 1-BORN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
13:00BRZ 2-ROSUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (LIM) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
13:00UBACH O WORMS 2-ROSUS 1Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 10Stand
09:30BUNDE 2-ROSUS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 9Stand
09:30BUNDE 3-ROSUS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Zuid 2018 Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend - 5e klasse - Afdeling 2Stand
09:30BORN 1-ROSUS 3Gravel